Buradasınız : Bilgi Havuzu

Makaleler

 • is-guvenligi-uzmani-nedir - İş Güvenliği işçilerin, çalışanların daha doğrusu sigortalı çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli bir çalışma ortamını hazırlamaktır. Bu ortamın hazırlanması için alınması gereken tüm tedbirlere İş Güvenliği denir.

  İş Güvenliği Uzmanı Nedir

  İş Güvenliği işçilerin, çalışanların daha doğrusu sigortalı çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli bir çalışma ortamını hazırlamaktır. Bu ortamın hazırlanması için alınması gereken tüm tedbirlere İş Güvenliği denir.

 • is-guvenligi-uzmanligi-nedir - İş güvenliği uzmanlığı belgesi A,B ve C sınıfı olarak üç gruba ayrılmaktadır. Bu sınıflar tehlike gruplarına göre değişmektedir. C sınıfı belgeye sahip olanlar az tehlikeli sınıflarda, B sınıfı belgeye sahip olanlar az tehlikeli ve tehlikeli sınıflarda, A sınıfı belgeye sahip olanlar ise bütün tehlike sınıflarında yer alan işlerde çalışabiliyor. İş Güvenliği Uzmanı Ne İş Yapar

  İş Güvenliği Uzmanlığı Nedir

  İş güvenliği uzmanlığı belgesi A,B ve C sınıfı olarak üç gruba ayrılmaktadır. Bu sınıflar tehlike gruplarına göre değişmektedir. C sınıfı belgeye sahip olanlar az tehlikeli sınıflarda, B sınıfı belgeye sahip olanlar az tehlikeli ve tehlikeli sınıflarda, A sınıfı belgeye sahip olanlar ise bütün tehlike sınıflarında yer alan işlerde çalışabiliyor.

 • is-guvenligi-uzmanligini-kimler-yapabilir - İş Güvenliği Uzmanlığını; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere belgelendirilen üniversitelerimizin mühendislik bölümlerinden, iş güvenliği bölümünden mezun olan kişiler İş Güvenliği Uzmanı olabilir. Kimler İş Güvenliği Uzmanı Olabilir

  İş Güvenliği Uzmanlığını Kimler Yapabilir

  İş Güvenliği Uzmanlığını; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere belgelendirilen üniversitelerimizin mühendislik bölümlerinden, iş güvenliği bölümünden mezun olan kişiler İş Güvenliği Uzmanı olabilir.

 • hangi-firmalar-is-guvenligi-hizmeti-almalidir -

  Hangi Firmalar İş Güvenliği Hizmeti Almalıdır