Bostancı' da Faaliyet Gösteren Firmalara Acil Durum Eylem Planlarının Hazırlanması

Yangın, parlama, patlama,iş kazası, deprem, sel, yıldırım, tehlikeli kimyasal maddelerden kaynaklanan yayılım, sabotaj gibi acil müdahale, ilkyardım veya tahliye gerektiren olaylarda, Acil Durum Eylem Planları, tatbikatlar, iş yerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile iş yerinde bulunan diğer kişiler dikkate alınarak; yangınla mücadele, arama / kurtarma / tahliye,koruma, ilk yardım ve benzeri konularda acil durum ekipleri oluşturulmaktadır.

Bostancı' da Acil Durum Eylem Planlarının Hazırlanması konusunda firmaların içersinde liderliğimizi her zaman korumaktayız. Bostancı'da yüzlerce firmaya, İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri tarafından  Acil Durum Eylem Planlarının Hazırlanmıştır. Bostancı'de  Acil Durum Eylem Planlarının hazırlanması konusunda profesyonel  İş Güvenliği uzmanlarımız  ile en etkin bir şekilde Bostancı'de ki firmalara hizmet verilmektedir.

 

En güvenilir ve işlevsel Acil Durum Eylem Planlarına iyi derecede hakim ve tecrübeli kadrosuyla İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri ile adım atın.

 

Bostancı'de Acil Durum Eylem Planlarının Hazırlanması için hizmet almak isteyen firmalar İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri  ile irtibata geçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde Acil Durum Eylem Planlarının hazırlanması için  İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri faydalanabileceklerdir.

 

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak  Yangın, parlama, patlama, iş kazası, deprem, sel, yıldırım, tehlikeli kimyasal maddelerden kaynaklanan yayılım, sabotaj gibi acil müdahale, ilkyardım veya tahliye gerektiren olaylarda, Acil Durum Eylem Planları, tatbikatlar, iş yerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile iş yerinde bulunan diğer kişiler dikkate alınarak; yangınla mücadele, arama / kurtarma / tahliye,koruma, ilk yardım ve benzeri konularda acil durum ekipleri işverenle beraber oluşturmaktayız.

 

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak  İş yeri dışındaki ilgili kuruluşlarla irtibatı sağlayacak gerekli düzenlemeler, Enerji kaynaklarının ve tehlike yaratabilecek sistemlerin devre dışı bırakılması ile ilgili gerekli düzenlemeler, varsa alt işveren ve geçici iş ilişkisi kurulan işverenin çalışanları ile müşteri ve ziyaretçi gibi iş yerinde bulunan diğer kişileri acil durumlar konusunda bilgilendirme işlemleri İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri tarafından Bostancı' de bulunan İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetlerinden danışmanlık almak isteyen firmalarla beraber tamamlanacaktır. Acildurum ekipleri oluşturularak Acil Durum Ekipleri eğitimleri tamamlanır. Eğitimler ve Tatbikatlar mevzuata uygun, düzenli olarak yapılır.


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın