Bostancı' da Faaliyet Gösteren Firmalara İş Güvenliği Eğitimi

Eğitimlerinde , çalışanlara karşılaşacakları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini oluşturmak amaçlıdır.

Bostancı İstanbul' un güzide semtlerinden biridir. Bostancı' da hizmet veren yüzlerce firma mevcuttur. İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Bostancı' da,  faaliyet gösteren firma çalışanlarına işsağlığı ve güvenliği hizmeti vererek iş kazası veya meslek hastalıklarının vebunları etkileyen faktörlerle ilgili en geçerli bilgiyi vermek çalışanları mevcut karşılaşabilecekleri tehlikelere karşı bilgilendirerek, hizmetlerimizien iyi ve en uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Hem ucuz hem de en kaliteli İş güvenliği eğitimi  firmamız tarafından verilmektedir. Bostancı' de İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak iş güvenliği eğitim hizmeti verdiğimiz bir çok firma bulunmaktadır.

 

Bostancı' da, iş güvenliği hizmeti verdiğimiz firma referanslarımızı referanslarımız bölümünden inceleyebilirisiniz. İş güvenliği eğitimi,  Çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde yılda en az bir defa, Tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde iki yılda en az bir defa.Az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde üç yılda en az bir defa ve İş kazası geçiren veya meslek hastalığına yakalanan çalışana işe dönüşünde çalışmaya başlamadan önce, kazanın veya meslek hastalığının sebepleri, korunmayolları ve güvenli çalışma yöntemleri ile ilgiliilave eğitim verilir.  Ayrıca, Az tehlikeli işyerleri için en az sekiz saat, Tehlikeli işyerleri için en az on iki saat, Çok tehlikeli işyerleri için en az on altı saat olarak her çalışan için düzenlenir.

 

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri tarafından eğitimler, o işyerinde çalışanların ihtiyacı olan konuları kapsayacak biçimde çalışanların kolayca anlayabileceği şekilde teorik ve uygulamalı olarak düzenlenir. Eğitimlerde asıl amaç çalışanlarda iş sağlığı ve güvenliğinde olumlu yönde davranış değişikliği sağlamayı ve eğitimlerde verilen bilgilerin öneminin çalışanlarca anlaşılması veuygulanabilir olmasının sağlamaktır.

 

Bu sebeple İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Bostancı' de en iyi iş güvenliği eğitim hizmeti veren bir firma olmayı hedefliyoruz. İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri  iş güvenliği eğitimi konusuna iyi derecede hakim ve tecrübeli uzman kadrosuyla Bostancı' de iş güvenliğieğitim hizmeti almak isteyen Bostancı firmalarına doğru hizmeti verecektir. Hemen şimdi  İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetlerini arayın.


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın