Bostancı' da Faaliyet Gösteren Firmalarda Mobil Sağlık Hizmeti

İşyerlerine zorunlu kılınan tüm periyodik muayene hizmetlerini tam donanımlı mobil sağlık araçlarımızla etkin ve hızlı bir şekilde firmalarınıza ulatırmaktayız.

Bostancı' da Mobil Sağlık Hizmetleri yapan firmalar içersinde biz liderliğimiz korumaktayız. Bostancı'da Mobil Sağlık Hizmetleri vereceğimiz firmaların Mobil Sağlık Hizmetleri İş yeri hekimimiz, işyeri hemşiremiz tarafından yapılmaktadır.

 

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Bostancı'da Mobil Sağlık Hizmetleri konusunda en iyi firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Bostancı'da Mobil Sağlık Hizmetleri hizmeti almak mı istiyorsunuz? Mutlaka  İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetlerine danışmadan Mobil Sağlık Hizmetleri hizmeti alamaya başlamayın.

 

Her geçen gün binlerce firma Mobil Sağlık Hizmetleri sayesinde çalışanlarını enkısa sürede  ve en hızlı şekilde sağlık muayenelerini yaptırmaktadır. İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri tarafından Bostancı'da yapılan hizmette kullanılan Mobil sağlık araçları, mobil sağlık hizmetleri için özel olarak üretilmiştir. Mobil sağlık aracı firma çalışanlarının yorulmadan firmalarında sağlık hizmetlerini almasını sağlar. Mobil sağlık hizmetleri uygulamasının yasal olarakta onaylanmasından sonra bu yönde hizmetler artırılmıştır. Böylece hem firmalara zaman kazandırmış, hem de sağlık muayeneleri ertelenmeden en kısa sürede gerekli muayeneler tamamlanmıştır. İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Mobil sağlık araçlarımız içerisine gerekli olan mobil sağlık tarama araçlarının yerleştirilmesi esası çerçevesinde üretilir.


Whatsapp ile ulaşın Whatsapp ile ulaşın